Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul  Ümraniye magazamıza gelip tüm Kaftan/Bindallı Kına Elbiselerini deneyebilirsiniz. Gelinlerimize en uygun modeli gelin beraber kararlaştıralım.
İstanbul dışındaki gelinlerimize bu güne kadar gönderdiğimiz gibi, bugunden sonrada kargo ile gönderim yapıyoruz. Türkiyenin tüm illerinden ve Yutdışından bugune kadar gelinlerimiz oldu…
İstanbul dışında bugüne kadar binlerce gelinimiz oldu. Tasarımlarımız o kadar güzel ki giydiğinizde yakışmaması imkansız. Sizin detaylı terzi ölçüleriniz istenip, kaftanımız size uygun şekilde ayarlanıp gönderiliyor. Yeter ki size yakışacak renge doğru karar verin.
Modellerimiz ile Birlikte Gelen Aksesuarlar : Kaftan Uyumlu Olarak İç Elbise,Tarlatan, Kemer Taç, Kolye, Tesettür Yakası, Duvak, El Gülü, Kına Sepeti, Kına Tepsisi Kuru temizleme işlemi firmamıza aittir.
Hüma Kaftan Modellerimize teslimat öncesinde ve sonrasında kuru temizleme ve tadilat işlemleri yapılmaktadır.
Ödemenizi; nakit havale, eft yoluyla yapabilirsiniz.
Teslimatlar İstanbul içinde kına tarihinizden bir yada iki gün önce teslim edilir. Kına  tarihinizden 1-2 gün sonra teslim alınır. Şehir dışı teslimatlarımız kına tarihinizden bir yada iki gün önce elinizde olacak şekilde kargoya verilir.
İstanbul Ümraniye Hüma Kaftan Bize Ulaşın

Adres: Sütçü İmam Cd. No:76 Namık Kemal, Sütçü İmam Cd. No:76, 34762 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0546 840 8652

E-Posta: info@humakaftan.com.tr
WhatsApp İletişime Geç